Stolní fotbálek

Stolní fotbálek je oblíbená moderní hra, vhodná do heren, klubů i pohostinství, která nabízí radost ze zdravého soupeření. Stolní fotbálek dodáváme výhradně od firmy Garlando, která patří mezi špičku v tomto oboru. Garlando je firma s tradicí a jejich stolní fotbálek se vyznačuje robustní kontrukcí a kvalitním zpracováním. Každý stolní fotbálek od nás je vybaven mincovníkem a akceptuje mince od 5Kč do 50Kč.

Stolní fotbálek – o hře

Stolní fotbálek je skvělá hra pro 2 ale i 4 hráče. Cíl je jasný. Nastřílet soupeři více gólů než on nám. Jde o postřeh a šikovnost. Fotbalisti jsou umístěni na tyčích zasunutých z boku skrz celou šířku herního stolu. Tyčí je zpravidla osm, čtyři pro každého hráče. Na každé takové tyči je vždy několik fotbalistů.

Řazení fotbalistů na tyčích:

  • hráč 1 – brankář
  • hráč 1 – dva obránci
  • hráč 2 – tři útočníci
  • hráč 1 – pět záložníků
  • hráč 2 – pět záložníků
  • hráč 1 – tři útočníci
  • hráč 2 – dva obránci
  • hráč 2 – brankář

Každý hráč má tedy k dispozici 11 fotbalistů, stejně jako v opravdovém fotbale. Každý hráč ovládá tyče ve dvou směrech. Vysunutím a zasunutím tyče pohybuje s fotbalisty doleva a doprava v rámci šířky hřiště. Otáčením pak roztočí všechny fotbalisty na tyči a při troše šikovnosti se trefí do míče, který vymrští směrem soupeřova branka. Netřeba dodávat, že u této hry se pobaví zejména muži všech věkových kategorií.

Nevýherní automaty - stolní fotbálek

Pronájem fotbálku

Nabízíme vám nejvýhodnější pronájem fotbálku s vysokou provizí. Rádi byste umístili stolní fotbálek do svého baru, klubu nebo herny a nechcete investovat? S námi nic investovat nemusíte. Naopak získáte skvělá procenta z tržby. Umístění a zprovoznění fotbálku ve Vaší provozovně je zcela zdarma, stejně jako doprava fotbálku na Vaši provozovnu a následný servis.
 

Stolní fotbálek Garlando Olympic Silver

Stolní fotbálek Olympic Silver je mistrovské dílo firmy Garlando, které se používá i na světových turnajích. Stolní fotbálek je určen pro komerční použití a je proveden ve stříbrno černé barvě. Jeho rozměry jsou 156x76cm s výškou cca 96cm a hrací pole má rozměr 120×70cm. O robustnosti konstrukce dosti napoví již váha 110kg a ocelové nohy 9x9cm, které jsou samozřejmě stavitelné a tak stůl vyrovnáte na jakémkoliv povrchu. Stůl je proveden z kvalitních laminovaných desek, které jsou potaženy plastem.

Stolní fotbálek Garlando nemá slabé místo. Vodící tyče jsou provedeny z prvotřídní oceli s vysokou odolností proti namáhání a jsou pochromované. Hráči jsou nalisovaní přímo na vodící tyče. Hrací pole je z tvrzeného skla nebo laminovaného plastu na dřevotřísce s antireflexním povrchem a je osvětleno kvalitním osvětlením pomocí LED lišty.

Stolní fotbálek Garlando

Garlando WCS Salzburg 2013 Roman Kopřiva vs. Rob Atha