Výherní automaty

Výherní automaty umísťujeme do Vaších provozů podle vašich požadavků. Provozujeme výherní automaty výrobců Synot, JPM, Autogames, Comax, Play & Win a Veltmaier. Jako první krok vám doporučujeme kontaktovat místní úřad. Ptejte se zda u vás není provoz výherních automatů zakázaný vyhláškou. Chtějte mluvit s “paní, co má na starosti automaty”. V případě, že provoz výherních automatů u vás není zakázaný, neváhejte a volejte. Výherní automaty uvedeme do provozu do cca 7 až 30 dnů od našeho prvního kontaktu. Tato doba nejvíce záleží na státní správě a jak rychle zpracuje vaši žádost. V případě VLT (videoloterijní terminály) počítejte s minimálně 2 měsíci.
Výherní automaty a pronájem výherních automatů

Výherní automaty VLT

Videoloterijní terminály, zkráceně VLT, povoluje ministerstvo financí a to na dobu 5 let. Automaty jsou ovládány přes internet z centrálního serveru. Programátoři zde mohou upravovat nastavení a evidovat celkové účetnictví systému. Tento systém, jako skoro jediný automat, nemá žádná mechanická počítadla. Sázka na jedno otočení je od 5Kč do 1000Kč.

Max Power jsou v podstatě 3 propojené VLT automaty, které mají společný jackpot, umístěný nad automaty. Sázka na jedno otočení je od 5Kč do 1000Kč.

Automaty pro Casina jsou výherní automaty s upraveným programem a s maximální sázkou 200Kč. V současnosti s nástupem VLT ztrácejí smysl.

Výherní automaty 750 jsou automaty určené do heren, které lze spojit společným jackpotem. Sázka na jedno otočení je od 2Kč do 100Kč. Maximální výhra je 10000Kč. V současnosti povoluje tyto automaty místní úřad na jeden rok.

Výherní automaty 300 jsou automaty, které podle určitého výkladu, jsou určeny pro provozy, kde je méně než 6 výherních hracích automatů. V praxi se jedná o automaty pro pivnice a menší provozy. Povoluje je místní úřad na maximálně 1 rok. Sázka na jedno otočení je od 1Kč do 50Kč.
Výherní automaty Max Power, pronájem výherních automatů

Pronájem výherních automatů

Naprostou většinu z výše uvedených automatů nabízíme formou ekonomického pronájmu. To znamená, že tržby se dělí určitými procenty. Případně se odečte pevné nájemné a zbytek se rozdělí dohodnutým poměrem. Asi vás napadne proč si automat nekoupit a neprovozovat ho sám. U výherních automatů narazíte na poměrně složitý zákon o loteriích a podobných hrách, kde jen k založení společnosti potřebujete majetek v hodnotě minimálně 30 milionů korun. U jukeboxů je zase problém s aktualizací nových písniček. Někteří lidé si jukebox postaví sami, ale problém s poruchovostí a s dohráváním nových písní zabere tolik času, že nakonec raději využijí pronájem jukeboxu a v podstatě se o nic nemusí starat.